mIldred pIerce

Kategoriler info

haftanın zen’i diyorum, her pazartesi diyorum ama salı’dan önce yazamıyorum, affediniz. pazartesi benim en yoğun günüm. bey evde yemek bekliyor, hanım sefa peşinde 🙂 spinning üstü masaj, eve geldiğimde jöle kıvamında oluyorum. o saatten sonra kim açacak bilgisayarı. üstelik 2 gündür kate’çiğimin son şaheseri mildred pierce adlı mini diziye sardırdık. memleket dizilerinde 4 sezonda anca gelişebilen olaylar mildred’da 4 bölümde su gibi akıyor. uzun zamandır böyle güzel bir dönem dizisi seyretmemiştim. yalnız kate’in kızı rolündeki kötü tohum veda pierce karakteri nedir öyle? son bölümde fikrimi değiştirecek bir şeyler yapabilir mi hiç sanmıyorum, son dönemde rastladığım en gıcık, en dayaklık karakter. kate fındıklı kurabiyeyse, kızı katmerli fare zehiri. siz de seyredin de şurda bir olalım canlar, nefretimizi paylaşalım!

mIldred pIerce” için 4 yorum

  1. Mildred Pierce'e ben de başlamak istiyorum ama dizimaxte mi bi kanallarda bi yerde çıktı çıkacak gibi gördüm, indirmeye üşendim. Sen nası yaptın, indirdin mi tvden mi takip ediyosun?

  2. dvd'sini aldık hevesli'm. zaten ya indir ya da dvd'sini al. haftasonu bir bölüm daha bi bölüm daha derken yutar bitirirsiniz. tv'nin eşref saatini beklemeye değmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir