japonkedi taşındı

Kategoriler info

sevgili okurlar, dostlar, dünyalılar… son yazının üstünden 1 ay geçmiş. sesim soluğum çıkmazken aslında harıl harıl japonkedi’yi blogspot’tan wordpress’e taşımakla cebelleşiyordum. buraları unuttum, tembellik ettim, kendimi sefahate verdim sanmayınız. zaten temmuz ve ağustos benim için haram aylar. sıcaklık 20 derece ve -tercihen- altına düşünceye kadar kafam tam kapasiteyle çalışmıyor, resmen su kaynatıyorum. işte bu kaynar süreçte bugüne dek yazdığım 300 küsur yazıyı tek tek elden geçirdim ve görsellere ayar verdim. birtakım çalışmalarım hala devam ediyor. şu yeşil yazılardaki büyük harf sıkıntısını halledemedim gitti mesela. her güncellemede sıfırlanıyor çabalarım. teknolojiyle hiç de içli dışlı olmadığım bir sır değil. dolayısıyla kaç kez cinnetlerden cinnet beğendiğimi sayamadım bile. ama sonuç olarak sanırım sonuçtan memnunum. blogspot, saatte 200 km ile ergenliğe girmiş bir velet gibi ayak diriyordu en basit isteklerime. eöh deyip geç de olsa cami avlusuna bıraktım kendisini. pişman değilim.

adres değişikliği dışında değişen bir şey yok. kapsül denemeleri, yemek tarifleri, geziler-gözlemler, atıp tutmalar devam. cümleten hoşgeldik!

japonkedi taşındı” için 8 yorum

  1. Çok uğraşmışsın, ben de “sanırım yurtdışına gitti geziyor” diye düşünüyordum ne yalan söyleyeyim. Yeni adres güzelliklerle dolu olsun. Yeni postlara o Zaman 🙂

    1. sevgili didem, aralarda gezdim de tabi 🙂 onları da tatil dönüşü yazabilirim umarım. çok teşekkürler!

  2. Güzel olmuş. Hoş geldin. Güle güle yaz.

    Ben de sana BORCAM aldım aehrskhere
    BORCAM in text 😀

    1. nee, borcam mı?! kutusunu açmayayım da benden sonra wordpress’e geçen ilk talihliye transfer edeyim :p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir