gururlu bir hamster gibi…

Kategoriler terli terli

om om om, eğil bükül esne, nereye kadar! hem fazla gelen arpamı harcamak hem de iyice ponçikleşen bünyemi bi silkelemek için yogayı tek derse düşürüp spinning‘e başladım. haftada 2 kez, 45 dakika manyakça pedal çeviriyorum. çıkışta vaziyet pert. tayt, tişört yamyaş. ilk derste resmen midem bulandı, kafamı buhar kazanlarına sokmuşlar gibi kızardım, bacakları da orda bırakıcam sandım. meğer spinning‘in ilk dersi hep böyle sersem edermiş insanı. yıkılmadığımı kendime ve spor camiasına kanıtlamak için bugün gururlu bir hamster gibi ikinci dersime gittim, durum daha iyiydi. midem daha az bulandı. yine korkunç terledim ama amaç da bu zaten. insan çıkışta iyi hissediyor kendini. interval training candır felsefesiyle bir süre daha devam etmek niyetindeyim. hoca da 8 ders sonra hamsterların efendisi gibi hissedeceğimi iddia ediyor zaten. hedef büyük! bakalım bu enerji patlaması ne kadar sürecek.

gururlu bir hamster gibi…” için 5 yorum

  1. hanım teyze, bizi 'yok odanızı toplayın', 'yok sol elle diş fırçalayı'n, 'yok ıı- mıı demeyin' diye oyalarken kendin yoda hamster'lığa koşuyorsun. bu dikkatimizden kaçmıyor. hamurlanmış göbeklerimizi gizliden gibi, sinsice okşuyoruz.

  2. cicoşum, sen ki denizleri aşmış, gavur ellere uçmuşsun, benim burda yaptıklarımın lafı mı olur! içimdeki hamster'ın marifeti hepsi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir