bir blog projesi: eylül’de her güne bir yazı

Kategoriler info

takip ediyorsanız hem güneş’in hem de joe’nun bloglarında okumuşsunuzdur: bu hafta güneş günübirlik istanbul’a geldi ve mini bir blogger pikniği gerçekleştirdik. düşünceler, duygular ve analizler havalarda uçuştu, neşemiz ruhlarımızı aydınlattı, ilhamlar ilhamları açtı. güneş’le daha önce izmir’e gittiğimde tanışmış ve muhabbetten zar zor ayrılabilmiştim. joe’yla da son 1 yıldır görüşüyor, parklarda kahve içip kah ağır kah hafif meselelerimizden büyük bir tutku ve merakla konuşuyoruz. ama güneş ve joe o gün ilk kez fiilen tanışmış oldular. harika bir öğleden sonra geçirdik. darısı yeni buluşmaların başına olsun dedik. ve bu arada bir de yeni blog projesinin göbeğini kestik: eylül ayı boyunca her gün blogla.

joe ve ben eylül ayı boyunca bloglarımıza her gün en az 1 yazı yazmak istiyoruz. bakalım başarabilecek miyiz. ama en azından deneyeceğiz. katılmak isteyenleri bekleriz!

bir blog projesi: eylül’de her güne bir yazı” için 16 yorum

  1. ben başladım. biraz zorlanabilirim şu günlerde ama elimden geleni yapacağım. Kahve katılmış süper haber zaten. Keşke Ceren de katılsa, bizim Ceren.

    Tutkuyla konuşuyoruz biz de mi Ege? Doğru bak.

  2. Bu harika haber 😀 Benim de 21 günde blog yazma alışkanlığı kazanılır mı şeklinde bir yazım var. O günden beri her gün yazmaya çalışıyorum. Sizde, bende başarırız inşallah 😀

  3. Bana “Ege’yi tanısan çok seversin” diyip durdular ikisi de, ben de “arasıra okuyorum, hoşuma gidiyor ama çok yazmıyor ki, tanıyamadım pek” diyip durdum, demek ki artık tanıyabileceğim 🙂 Sevgiler!

    1. stres oldum şu an! sevmeye(de)bilirsin öğrenen anne, ama uğradığın için şimdiden teşekkürler =)

  4. Bekledigim performans:) zaten bu sabah 2-3 yaziyi bi arada gorunce mutlu oldum ;)cok sevdim ben bu isi okuyucu olarak 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir