bbg durum raporu

Kategoriler terli terli

daha ilk haftamı tamamlayamadan hastalığın pençesine düşmem hoş olmadı. gerçi teknik olarak 2. haftam sayılır. pazartesi ve çarşamba günkü workout’ları yaptım, perşembe bronşitle farenjit karışımı bir hallerde buldum kendimi. tabi bunun bbg ile ilgisi yok. sedat 1 aydır sayısız virüs ve mikrobu evimizde full pansiyon ağırlıyordu zaten. bunca uzun direnişin sonunda benim kale de bir noktada düştü. dolayısıyla geçen hafta cuma ve bu hafta pazartesi workout’ları sizlere ömür. liss’ler de koca bir yalan. perşembe’den beri attığım toplam adım sayısı 4 haneye ulaşmamıştır.

fakat sadece 2 yapışta bile pazartesi ve çarşamba workout’ları çok daha yapılabilir geldi desem? bittiğinde siz de bitmiş oluyorsunuz, o konuda değişen bir şey yok. ama 1 hafta bile fark ediyor ve bedeninizdeki güçlenmeyi görmeye başlıyorsunuz.

durumum el verirse yarın abs&arms workout’uyla kaldığım yerden devam etmeyi planlıyorum. ne kadar yapabilirsem o kadar artık. baktım halim yok belki de uzun bir yürüyüşe çıkarım, biraz temiz hava alırım. 3 gündür evden burnumu bile çıkarmadım. işin yeme-içme boyutu da hastalık beslenmesine kaydı. çorba, patates, pilav, yoğurt, meyve… bunlardan başka pek bir şey yiyemedim, güçten düştüm. dolayısıyla bu haftayı kastırmadan geçirmek ve kendime gelmek yegane hedefim. sonrasında kaldığımız yerden tam gaz devam bbg dostları.

bbg durum raporu” için 4 yorum

 1. Ben de son “2-3 haftadır” hastalıktan fiziksel aktiviteleri bıraktım gibi bir şey oldu… Valla bravo sen yine iyi toparlamışsın..:) Bu arada en sondaki ecard (öyle mi deniyor bunlara bilmiyorum ama) beni benden aldı, ne kadar doğru..:)))

  1. eren’cim önce kar sonra hastalıklar derken seneye yeterince organize bir giriş yapamadık bence. kendimize gelelim!
   someecards, evet. ben de bayıldım =)

 2. Ay görsellere çok güldüm.

  Ben bu kayla programı yerine cheat code kullanarak, 11 dakikalık bir “fitness blender” videosu kullanıyorum hemşire.

  Bikini aylarına kadar iki günde bir yapsam toparlarım gibi geliyor.
  Bir yandan da 40 oldum yav, daha ne vücut peşinde koşacam, alayım gitsin diyorum 😀

  1. işte buu! hemşire senin 40’lık halin 20’lik bebelere taş çıkartıyordur. ben evden çalışmaya başladığımdan beri patates alarmı veriyorum. biraz ter dökmem şart, yoksa mutsuz oluyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir