bbg – 5. hafta raporu

Kategoriler terli terli

bbg

nassınız fitgüller? ben gitgide daha iyiyim. haftanın 3 resistance workout’unu da yapmayı başardım. leg day yine bir kabustu, ama bu kez abs&arms da anamı belledi. düşünün, bugün pazar ve hala karın kaslarım acıyor. özetle bbg’de olay sürekli alevleniyor. haftalar ilerledikçe işler kolaylaşır diye umuyor insan (ben), ama kayla bu beklentiye bir tarafıyla gülüyor belli ki. yok dostum yook diyor çipil greek gözleriyle, sana kolaylaşmak yok. yazmış da zaten: it never gets easier, you get better. peki. öyle diyosan…

bu haftaya olumlu tarafından bakarsak, bazı hareketleri hala kendimce kolay versiyonlarıyla yapmakla beraber, çoğunu eksiksiz tamamlayabildim. bu hafta işin içine daha fazla ağırlık ve bol bol ip atlama girdi. neyse ki alt komşudan nefret ediyorum. benim için kayla 1 taşla 2 kuş oluyor. kendime iyilik hoşluk, komşuya sinir stres. bundan iyisi olamazdı. yine haftanın training şartlarından 3 adet tempolu yürüyüşü de yerine getirebildim. hatta birinde bebek’ten eve tarabya’ya yürüdüm. köpek filan da gezdirmiştim, 17 bin adım attığım fantastik bir gün oldu. keşke her gün böyle olsa.

bedensel açıdan bir değişiklik var mı derseniz, kesinlikle var. geç saatlerde yediğim patlak mısırlara, içtiğim baileys’lere rağmen var hem de. umudum odur ki 12 haftanın sonunda benim de tüm kayla’cılar gibi buraya post etmeye layık bir before-after fotom olacak.

öff şimdi ucundan baktım, yeni hafta yine birbirinden manyak workout’larla geliyor. şu pazar gününü %100 tembellikle geçirmek için daha hayati bir sebebim olamazdı. yarın izmir’e gidiyorum, 4 gün aile ocağında takılıcam. 2 workout’umu sosyal programlara kurban gitmeden yapıp gelebilirsem ne mutlu bana. tüm fit kardeşlerime de sabır, dirayet ve cesaret diliyorum.

bbg

bbg – 5. hafta raporu” için 6 yorum

  1. Vayyy!
    Ben hala dusunce gucuyle spor yapiyorum. Fotograf isteriz tabi. Ben de kayla before-after bakayim, motivasyon olur.

    Izmir serin bu aralar, yani bir Ist kadar olmustur 🙂

  2. “asla kolaylaşmayacak” demese iyiymiş..:)) ama en güzeli senin gibi kişinin kendine uyarlaması hareketleri, sonuçta amaç eziyet değil spor..:) iyi yolculuklar Ege’cim:)

    1. sorma eren’cim, o laf beni de bitirdi! uyarlama şart, yoksa bbg’nin gerçekten imkansızlık ve eziyet karışımı bir şeye dönüşme riski çok yüksek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir