bbg – 20. hafta raporu

Kategoriler terli terli

öncelikle vays müller sevgili fitellalar, bbg yolunda 20 haftayı (5 ayı) geride bırakmışız. kendimi tebrik ederek başlıyorum raporuma. üstelik 3 workout’un 3’ünü de yapmayı başardım. önceki 2 hafta fullbody kaynamıştı. bu hafta kaşımdan gözümden ter akıtmasına rağmen fullbody günlerini ne çok sevdiğimi farkettim. bedenin hiçbir belirli bölgesine özellikle odaklanılmadığından olsa gerek, aslında en az sıkıcı gün fullbody günü. accık şundan accık bundan derken yarım saat uçup gidiveriyor. ha tabi ki yine yamuluyorsunuz, orası fix. ama zaman daha çabuk akıyormuş gibi geliyor. böyle minnoş bir yanılgısı var, hediye.

havalar şansıma serin gidiyor ve terden yapış yapış eden bbg seanslarını daha da çekilmez hale getirmiyor. ama önümüz haziran, önümüz vıcık vıcıklık, yapış yapışlık. deli gönlüm kendine daha kısa ama aynı derecede döt çatlatan cinsten siportif aktiviteler arıyor. jillian michaels 30 day shred’i gözüme kestirdim mesela. müge de fitnessblender.com’u önerdi. bunlara alıcı gözüyle bakıp temmuz, ağustos ve eylül aylarımı programlayacağım. bu da bir başka yazımızın konusu olur artık. temmuz başında yazarım.

haziran ortası radiohead konseri için milano yollarına düşüyoruz. üstüne de 4-5 günlük kompakt bir kuzey italya road trip planladık. venedik bienali’nde damien hirst’e hızlıca bakıp çıkıcaz. sonra ver elini modena ve portofino. bbg 2. turumu bitirmeme 10 gün kala pek fit bir destinasyon diyemeyiz. bu sebeple gitmeden önce ne yaptım yaptım. zira oralarda herkeşler makarna yerken ben salata didikleyecek değilim dostlar. o iradeli insan, o ceylan organizma ben değilim.

bbg 2. tur yolundaki son ayımız mübarek olsun. serin geçsin, kafa bozmasın, su tutmasın. başka da sözüm yok.

bbg – 20. hafta raporu” için 4 yorum

 1. Merhaba
  Guide ları bana atar mısınız? Siz bitirirken ben başlamaya karar verdim.
  Sevgiler

 2. thom yorke’cuğuma benden sıvazlar. kendisiyle nostaljik buluşmalarım en azından 3 ayda 1 mutlaka gerçekleşiyor.

  ben de seni tebrik edip, en az kayla kadar bu yolun hero’larından görmeye meylediyorum. çünkü 5 ay. ıslıklar.
  baklavalarını davullarla bekliyorum. pudinglerimle.

  1. güneş’im, gece gece sesli güldüm!

   thom yorke ve puding arasında bir seçim yapmam gerekse thom elenir öyle diyim. zayıf halka. ama ileticem selamını sıvazını tabi =p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir