bbg – 18. hafta raporu

Kategoriler terli terli

buralarda yoktum fitgüller. 6 gündür doğu fransa köylerinde geziyor, düğünlerde içiyor, saçma sapan şeyler yiyor ve kesinlikle bbg yapmıyordum. dün gece döndüm, dolayısıyla 18. hafta raporum da bugüne kaldı.

18. haftanın legs ve arms&abs workout’larını zaten gününde yapmıştım. ve aslında giderken kararlıydım: fullbody’yi de yapacak, hatta 1-2 hiit koşacaktım. ama hiçbirini yapmadığım gibi şaraplar ve şampanyalar boğazımdan nonstop aktı, flammkuchen, et, köy tavuğu, peynir, krep derken o bölgelerin belli başlı nesi varsa tabağımdan eksik olmadı. hal böyleyken taytımı ve spor tişörtümü kat yerleri bile bozulmadan mis gibi geri getirdim. kısssmet.

çarşamba oldu ama 19. haftaya anca başlayacağım. bugüne leg day desek, cuma abs&arms, pazar fullbody diye gider. gördüğünüz gibi turistik programlar araya girse de düşe kalka yola devam ediyorum. ağır kuzey avrupa beslenmesi ve alkol yüklemesi sonrası, ilk aksiyonum bugünün büyük bir kısmını midemi dinlendirerek geçirmek olacak. akşamüstüne kadar sadece su ve bitki çayı. sonra belki bir parça taze meyve ve yoğurt. bbg leg workout. sebzeli bir akşam yemeği.

bu şekilde kendime gelmeye çabalıyorum işte. doğal habitatımdan çıkmak beni tam anlamıyla mallaştıran bir süreç. dağlarda bayırlarda gezmek iyi hoş da dönüş hep bir reset’lenme ihtiyacı doğuruyor. 2 günlüğüne de gitsem, 2 ay da kalsam böyle.

bu hafta bi ara kısa bir gezi yazısıyla rotamızdan bahsedeceğim ama. 6 güne inanılmaz çok şey sığdırdığımız bir road trip oldu. neresi neresiydi unutmadan yazmam lazım.

hepinize fitgünler dilerim.

bbg – 18. hafta raporu” için 2 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir