bbg – 14. hafta raporu

Kategoriler terli terli

başlığı değiştirmeye karar verdim. bbg I vol 2 bilmemkaçıncı hafta diye yazmak yerine hafta bazında ekleyerek gitsem daha anlaşılır olacak gibi geliyor. hem daha havalı: bbg 87. hafta filan diye profilini güncelleyen ultrafit instagram karıları gibi hissediyorum kendimi.

bbg’nin 2. haftasında bir talihsizlik var. ilk yapışımda tam bu hafta grip olup yataklara düştüğümden atlamıştım. bu 2. sefer de saçma yoğunluklarla dolu bir zamana denk geldi. legs ve arms+abs seanslarını yaptım ama fullbody’ye sıra gelemedi. onun yerine 2 adet hiit koşusu yaptım diye teselli buldum.

ilk haftayı 2. yapışımda hareketleri tam yapabiliyorum diye sevindirik olmuştum ama 2. haftada hemen işin rengi değişti. tam yapabilmekle birlikte heder olduğum nice hareketler vardı. böyle de devam edecek sanırım yaa, anladım ki hiç kolaylaşmayacak. böhüü…

görsele dikkat. çünkü egzersiz felsefemi özetliyor! zihnimin hızına bedenen yetişir olmak kadar iştahımın bolluğuna da çare oluyor sportif faaliyetler. ne şiş yansın ne kebap modeli bir insanım. hem her istediğimi yiyeyim hem de incecik olmaya devam edeyim. o zaman al sana kayla küçük salak, ağla ağla yap!

bbg – 14. hafta raporu” için 2 yorum

 1. Ya Japonezkedicim,
  Bugün yanımdaki çocuğa eski fotoğraflarımı gösterdim. Bir güzelim, bir lolitayım falan.
  Çocuk demez mi: “iyi de et varmış, kilo varmış”
  Ben salıcam gitcem yea 😀

  1. J bacım, eleman ‘bir dirhem et bin ayıp örter’ciymiş belli ki. klonlayalım onu.
   ama bi yandan da bunca çabaya hangi erkek değer zaten. ben kendim için kanırıyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir