acil sosyopat talebi

Kategoriler insanlar, ontolojik

dün metroda 1 dakika sonra kalkacak olan araca yetişebilmek ümidiyle depar atarken, sağ tarafta durmak yerine ısrarla yayılarak duran ve yürüyen merdiveni komple tıkayan pusetli anneye ne olur şu tarafta dursanız da acelesi olan insanlar geçebilse dedim. ah demez olaydım! anne değilsiiiin, çocuğun yooook, bana akıl öğretmeeee diye çır çır çığrındı kadın. yıllardır kamusal alanda yüksek sesle küfür etmemiştim ama abla kaşındı, devasa bir siktir çektim kendisine, yoluma gittim. arkamdan çığrınmaya devam ediyordu.

bu gibi cinnet anlarını her dakka yaşamıyorum ama yine de performansımı zayıf buluyorum. yani bu anne bozuntusunun ihtiyacı olan şey bi boynu bükük siktirden çok daha fazlasıydı. 2 velet pırtlattı diye her şeyi bildiğine inanan kadınların daha büyük sopalara ihtiyacı var. işte tam da bu noktada, dünyanın bütün sosyopatlarını getirin bana! yoksa benim de içimden ne uçan tekmeler, tokatlar, o sümüklü kızın 13 yaşında hamile kalsın inşallahlar, o çemçük suratlı oğlun madde bağımlısı olsun da eroin parası için seni dövsünler geçiyor bittabi. ama diyemiyorum. bi kuru siktire talim ediyorum. çok zayıf. oysa orda yanıbaşımda bi sosyopat kardeşimiz olaydı, benim adıma bu anneyi bi güzel kalaylayaydı fena mı olurdu?

anneliği dokunulmazlık hakkı gibi algılayan insanlara en sürprizli, en elektroşoklu, en unutulmaz cevabı şiddet verebilir bence. ve evet, zen deneyler yapıyorum diye azize değilim, insan olmanın doğal bir getirisi olan şiddeti destekliyorum. desteklemesem ne olur, hepimizin içinden geçiyor şiddet. eğitimle, terbiyeyle, zart zurtla bastırıyoruz ama var. yok edemiyoruz. zaten etmeye de gerek yok, en temel içgüdülerinizden birini nereye kadar bastırabilirsiniz. bu annenin bana uyguladığı da bir tür şiddet işte. nihayetinde bütün hayvanlarla ortak noktası olan doğurganlığını, kendini haklı çıkarmak için kullanmak da şiddet. gerçi ben her zaman daha doğrudan, daha fiziksel şiddetten yanayım. 2 sağlam tokat her iki taraf için de çok daha sağlıklı olacaktır. çünkü bu anneyi ancak sıradan ve dokunulabilir bir insan olduğuna inandırarak silkeleyebilirsiniz. ve sinirinizi bozan bu insanın zehrini de ancak 2 sağlam tokatla atarsınız üstünüzden. ben atamıyorum ama atanların ellerine sağlık şimdiden. ısrarla altını çiziyorum: dünyanın sosyopatlara ihtiyacı var.

acil sosyopat talebi” için 5 yorum

  1. hayatta çocuk doğurup evlenmekten başka bir şey yapmayan ve bunları da neden yaptığını bilmeyen kadın evliliğini ve çocuğunu daima bir argüman olarak kullanır… o yüzden hiç enerji harcamamak lazım bu kafadaki insanlara ^^

  2. ah hemşireler, asfalyamı attırdılar! kurtlu'cum herhalde elimde kolumda çocuk olmamasından kelli anne olmadığıma kanaat getirdi abla. meröpi, ne güzel özetlemişsin, nokta atışı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir