kurtlarla koşacak kadınlar, müdüriyetten bekleniyorsunuz

Kategoriler info

bir önceki yazıya gelen “ben de varım”cılar için yazıyorum. şu adrese bir mail sallarsanız buluşma günümüze dair detayları yazılı olarak ileteceğim: egeerim(at)gmail(nokta)com

veya -bu teklifi eden yerlerim sızlıyor ama- acaba bir whatsapp grubu mu şeettirsek gızlar? ben size zoom link’imi ordan iletsem, arada birbirimize kedi videoları yollasak falan (şaka!). ne dersiniz? bu durumda tel no da yollamanızı rica ediciim. sana numaramı ne vericem yiee derseniz sadece mail adresinizin kaydını alır, hepicüğünüzü bcc’leyip zoom bilgisini ordan atarım. ara beni boya beni diyenlere de vatsap grubu kurarım. istediğiniz seçenekle ilerleyebilirsiniz.

bu arada zoom’da stadyum coşkusu çok hoş ama herkesin en azından 1 cümle kuracak zamanı olması açısından bu okuma grubu davetimi komşularınıza, eltilerinize falan fwd etmemeniz hepimizin hayrına olur. en fazla 20 kişide kalalım diyorum. beyza ve ben (okuma grubu mu kursak projesinin fikir anaları olarak) zaten 2 kişiyiz. sizden de epey ilgilenen çıktı, çok mutluyum! toplam 18 kişi daha çoğalıp grubu kapalı devre haline getirelim derim. ne dersiniz? çünkü mevzu kadınlar ve kadınlık meseleleri olunca, katılımcıların mahremiyeti ve güvenli bir ortam sağlamak da önemli. belki çoğumuz kendisi için özel şeylerden (ilişki, evlilik, tabular, kürtaj, cinsellik vs) birer kuple anlatma isteği ve cesareti hissedecek. her seferinde 100 kişiye canlı yayın yapıyor gibi olmayalım derim. öyle bostana dalar gibi girip çıkma olmasın. accık ciddiyet. accık saygı.

öte yandan bu gruba şu an girmek istediniz diye sonuna kadar kalmak veya her toplantıya katılmak zorunda da değilsiniz elbette. istediğiniz zaman ben kaçtım hacılar diyebilirsiniz. veya 15’te 1 değil, ayda 1 katılabiliyorsanız öyle yaparsınız. tamam böyle bir işe giriştik ama bu grup hiçbirimize dert olmasın isterim. yine de her toplantıya en az 15’imizin falan katılabilmesi çok şahane olur, bu dileğimi de eklerim tabii =)

listemiz:

cemre – didem – ayşegül – gökçe – petra – saadet – merve – eda – terspabuç – ceren – banu – berrin – duygu – sena – ezgi

kurtlarla koşacak kadınlar, müdüriyetten bekleniyorsunuz” için 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir