gardrop envanterinin sonuçları

Kategoriler simple living, style

fold-shirts-1

sizlere de duyurduğumuz gibi, badim elif’le geçtiğimiz 2 hafta boyunca neler giydiğimizi not ettik. görev bilinciyle raporlarımı tuttum, sonuçları açıklıyorum:

4 kot pantolon
1 kumaş pantolon
12 tişört
2 tayt (yoga)
4 üst (yoga)
4 hırka
3 kazak
1 bluz
2 yün ceket
2 manto
10 çift çorap
3 çift ayakkabı
2 çift spor ayakkabı
1 lastik çizme
4 çanta
3 eşarp
3 pijama altı
3 pijama üstü
1 ev hırkası
1 yüzük
1 kolye

havaların 8-14 derece arasında seyrettiği son 2 haftayı bu şekilde geçirdiysem, bütün bir kışı geçirmek için de bundan çok daha fazla varyasyona ihtiyacım olmasa gerek. bu süreçte farkettim ki aslında giymeyi sevdiğim şeyler çok belli. özellikle kışın kot pantolon en pratik seçim. ajansa ulaşmak için her gün istiklal caddesini’nin altı tehdit ve tehlikelerde dolu kırık taşlarını aştığım için daha cici tercihler özellikle yağmur-çamur dönemlerinde hiç kullanışlı olmuyor. hararetli bir bünye olarak kazaktansa hırkayı tercih ediyorum ve (yeşil, mavi, mor, pembe) 3-4 hırkayla bütün tişört ve bluzlarımı tamamlayabiliyorum. bi de gördüm ki çok sevmeme rağmen birçok güzel bluzum dolap bekliyor. şık olmaya üşeniyor muyum neyim, elim onlara gidip gidip geri dönüyor. belki dönemseldir. bir süre daha dikkat edicem bu konuya.

şimdi sıra bu gözle gardrobu yeniden elden geçirmeye geldi.

gardrop envanterinin sonuçları” için 2 yorum

  1. tişört-hırka, gömlek-hırka kombinasyonu her dem tercihim. kolay kombine edilebilir renklerden yapılmış akıllıca bi alışveriş tüm sezonu kapatır 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir