bbg’cilere önemli duyuru

Kategoriler terli terli

biliyorum başlıyoruz dedim, gazı verdim ama benim sağ diz hala düzelmedi bacılar. hatta dün artık bir doktora mı göstersem diye düşünerek aile sağlığı merkezine gittim. kapalıydı. marketten kavun alıp eve geri döndüm. pazartesi yeniden deneyeceğim. bir uzman görüşü alırsam ne yapmam gerektiğini de daha net göreceğim. en kötü ihtimal menisküs olabilir dediler ama onun acısı, şişliği çok oluyormuş. bende en başından beri ne şişlik ne de durduk yerde acı var. günde 10 bin adım atıyorum. atabiliyorum. oturduğum zaman da ağrısı acısı yok. ama merdivenler sıkıntı oluyor mesela.

neyse, konu bu değil. aranızda hazır yarın pazartesi’yken bbg’ye başlamak isteyenler varsa beni beklemesin ve başlasın demek için yazıyorum. ben yarın önce doktora, ordan da duruma göre yin yoga dersine gitmekle yetineceğim. yoga daha sakin bir egzersiz türü olduğundan dizime ağrı yapan hareketleri pas geçebilirim. ama zıplayamayacak olduktan sonra kayla’ya başlamanın pek bir anlamı yok açıkçası. bir süre dizlikle gezmem ve tahminimce 10 bin adımdan çok daha azıyla yetinmem gerekebilir. siz beklemeyin, gaza gelmişken harekete geçin!

bbg’cilere önemli duyuru” için 2 yorum

  1. Geçmiş olsun Egecim, ciddi bir şey değildir umarım, belki biraz da havaların serinlemiş olmasıyla eklemdeki iyileşme yavaş oluyordur…

  2. bence gerçek suçlu rutubet, şu mevsimde istanbul insanın sağlıklı kemiklerine bile ağır geliyor. nerde travma mağduru kemikler?!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir